Léčivé účinky


Většina návštěvníků před návštěvou pivních lázní pochybují o skutečných léčivých účincích koupelí a domnívají se, že se jedná o pouhý výmysl vychytralých obchodníků. Pivo však skutečně není jen chmelový alkoholický nápoj zlatavé barvy. Jeho blahodárné léčivé účinky jsou v dnešní době již vědecky ověřeným faktem.

Pivní koupele začali vůbec poprvé praktikovat obyvatelé starobylé Mezopotámie. Dnes jsou tyto lázně už dokonce jedny z nejvyhledávanějších uvolňujících postupů na světě. Jejich tajemství spočívá především ve správné teplotě vody, která musí být vždy nad 30°C, aby se z bylin a přísad uvolnily vitamíny a jiné pro tělo prospěšné látky. Pivní kvasinky navíc vytvářejí kromě léčivého účinku i nezapomenutelné aroma, které celé proceduře dodává tu správnou autentickou atmosféru.

Po koupeli následuje ještě odpočinek na speciálním slaměném lůžku, se kterým dosáhnete ještě většího uvolnění. Udělejte něco prospěšného pro své tělo a přijeďte si odpočinout. Jen na Vás už čekají Pivní lázně Praha.Nabídka balíčků


Pivní lázně Praha

Pivní lázně Praha pro dva
...neváhejte a